«Забув» вказати в декларації дім за 600 тисяч доларів: у глави управління ДПСУ пройшли обшуки

У начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергія Мула правоохоронці провели обшуки. Підставою стало те, що посадовець «забув» вказати в електронній декларації будинок за 600 тисяч доларів. Про обшуки у Сергія Мула видання повідомляє з посиланням на власні джерела. Вони пройшли в Одесі та Київській області.

Провели слідчі дії представники Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань. «Основна претензія – це невказаний у декларації будинок під Києвом вартістю 600 тисяч доларів», – повідомив співрозмовник.

У результаті обшуків, які провели як у будинку посадовця, так і на робочому місці, виявили й заощадження. Яку саме суму, наразі не уточнили.

За інформацією джерел, нещодавно Мула збиралися звільнити, однак йому вдалося «вирішити питання»: «Говорили, що його переведуть начальником в інше регіональне управління, але потім пройшли обшуки».

Наразі глава Південного регіонального управління Держприкордонслужби начебто перебуває у відпустці, його не арештовували.

Декларація Сергія Мула: що відомо

Останню декларацію чиновник подав у березні 2021 року.

У ній вказано, що родина генерал-майора володіє квартирою в Борисполі, гаражем, 6 земельними ділянками у Бориспільському районі Київщини та автівкою Volkswagen Passat B8.

Зазначене у документі й авторське право на науковий твір «Комплекс тестів, що дозволяють оцінити психологічну готовність кандидата до виконання майбутніх посадових обов’язків».

Протягом 2020 року Мул отримав 535 822 гривні зарплати та 1 390 гривень матеріальної допомоги. На рахунку генерал-майора в банку 120 тисяч гривень.