Анжела Макеєва: «Ірпінська міська рада поширює проти мене неправдиву інформацію»

Днями Ірпінська міська рада опублікувала статтю про правопорушення, вчинені А. Макеєвою на посаді директора стадіону. У ній ідеться про протиправність її дій та зловживання службовим становищем задля власного збагачення.

Редакції газети «Ірпінський вісник» вдалося поспілкуватися з А. Макеєвою та дізнатися подробиці та причини появи такого матеріалу.

«Інформація, яку оприлюднила міська рада, є неправдивою. Проти мене продовжуються інформаційні атаки, оскільки я не здалася й продовжую боротися за справедливість. У мене є всі докази того, що поширена інформація ‒ це брехня, і ніщо інше. Усі матеріали я передам у прокуратуру, і, впевнена, правда буде на моєму боці.

Як і обіцяла, я продовжу боротьбу та йтиму до кінця. Днями ми з моїм адвокатом Масі Найємом відкрили кримінальне провадження проти Олександра Маркушина, який особисто підписав наказ про моє звільнення. Також ми готуємо апеляцію у справі мого незаконного звільнення та доведемо, що не всі суди можна купити або залякати, як це сталося з Ірпінським судом».