АТБ відмовився від продукції ROSHEN на полицях свого магазину

Мережа супермаркетів АТБ розпродає останню продукцію кондитерської фабрики Roshen. В адміністрації одного з магазинів підтвердили інформацію про те, що старий товар розпродається, а нових поставок не очікується. При цьому офіційної заяви від керівництва АТБ поки що не було.

Таким чином, невідомо, чи компанія Roshen відмовилася постачати свою продукцію до мережі АТБ, чи супермаркети не захотіли з якихось причин закуповувати солодощі відомого виробника. У будь-якому разі, споживачі обурені тим, що з полиць зникають їхні улюблені цукерки.

Так, в АТБ у Дніпрі в наявності залишилися лише вафельні цукерки “Сливки-Лінівки”. Працівники супермаркету не можуть пояснити, у чому причина зникнення інших солодощів Roshen, і зазначили, що самі шоковані тим, що відбувається, тому що теж люблять продукцію Roshen.

На офіційній сторінці АТБ у Facebook багато користувачів у коментарях цікавляться цим питанням.

Користувачі Мережі почали обговорювати, що в інших магазинах продукція Roshen є, а це означає, що завод продовжує працювати. Тим не менш, є ті, хто не хоче купувати цукерки дорожче, в той час, як в АТБ вони були дешевшими.