Будівництво “Синергія-Сіті” – незаконне. ДАБІ скасувала містобудівні умови заплави в Ірпені

21  лютого 2020 року  ДАБІ   скасувала містобудівні умови на заплаву  річки Ірпінь,  так як  вони  були подані  з  суттєвими порушеннями.  Наразі на заплаві  будується  найбільший  в Ірпені  комплекс  забудовника Ігоря Оверка,  про незаконність  якого  давно попереджають  активісти  та PROWOKATOR.

Сьогодні на заплавних  землях   будують бетонне  гетто,  прикриваючись  будівництвом  школи. Активісти Ірпеня, просто  зараз,   ведуть активну  боротьбу проти  забудовника  Ігоря  Оверка  та його  наставника Володимира Карплюка.

Акція протесту опинилась під загрозою

Акція протесту опинилась під загрозоюВ Ірпені намагалися зупинити акцію протесту проти забудови заплави річки Ірпінь. Активісти розвісили біля незаконного будівництва ЖК “Синергія Сіті” плакати із попередженням. А за декілька годин до громади приїхав наряд поліції. Деталі історії -дивіться у сюжеті.

Опубліковано Погляд Київщина – інформаційна агенція Неділя, 23 лютого 2020 р.

Нагадаємо,  що це не  перша  будівельна махінація  Карплюка.  Вчора йому вручили обвинувачувальний акт,  в якому Карплюк обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 ККУ – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Ця стаття передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Мова йде про розтрату 250 тис. грн під час будівництва в Ірпені парку “Центральний”.