Чи допоможе реклама від FEDORIV Hub “впарити” людям незаконні квартири?

“Синергія  Сіті”  – найбільший  комплекс  будівельної   групи “Синегрія”, якою  керує  відомий  підрядник Карплюка  Ігор Оверко.  Уже кілька років поспіль для  заманювання клієнтів   “Синергія ”  використовує  сміливі  рекламні  лозунги,  використовуючи  сленг,  суржик  та яскраві  візуалізації.

Були і  провальні  рекламні  кампанії,  які  приводили до  обурення людей  я і  викликали  шквал  негативних   емоцій.

Але “Синергія  Сіті” – особливий  для  Оверка  комплекс  і  за  рекламу  “Синергія”  взялась  з   особливим підходом,  запросивши  до співпраці  FEDORIV Hub.

FEDORIV Hub  розробили  якісну  рекламну  концепцію,  продумавши  всі нюанси  для  даного  комплексу. Слоганом  “Синергії Сіті”   обрали  лозунг “Наважся  на Втечу”,   що  уже  встигли  розкритикувати  в інтернеті.

До речі,  про сам  комплекс. “Синергія  Сіті”   налічує  72  будинки,  як вказує   забудовник,  але  на генплані вказано 76   будинків.

Його обіцяють побудувати на території заплави річки Ірпінь. Покупців заманюють тим, що там нібито заплановане розміщення понад 500 магазинів, школи на 1300 дітей, 1 комунального і 5 приватних дитячих садів, ТРЦ, паркінгу на 5 780 автомобілів, а також благоустрій набережної, на яке в міському бюджеті вже виділили 70 млн грн. , хоча забудовник, звичайно ж, збирається записати це в свої заслуги.

До  речі,  річку  Ірпінь  FEDORIV Hub  зобразили надзвичайно красиво,  але  не  реалістично.

Картики  із   розряду очікування  / реальність.   Місцеві активісти  теж  встигли  “оцінити”  нову рекламну кампанію   від  Andriy Fedoriv.

 

До  речі,  про  законність комплексу. Мова йде про будівництво об’єкта на землі, яка не належить місту Ірпінь, Генеральний план під неї приймався незаконно і оскаржений прокуратурою Київської області.

Генплан Ірпеня суперечить інтересам Ірпінської територіальної громади і прийнятий без урахування державних, громадських і приватних інтересів”. Головна претензія прокурорів – до незаконної зміни цільового призначення земель, в тому числі меліорованих і сельскохозземель колишнього КСП «Рубежівська».  Саме  на цій  землі  і  будують  масштабний  комплекс “для втечі”.

У прокуратурі також зазначили, що твердження Генплану пройшло без громадського обговорення проекту, а містобудівна документація до моменту розгляду на архітектурно-містобудівній раді не була розглянута уповноваженими держорганами. У зв’язку з цим, прокуратура подала позов до міськради про визнання протиправним та скасування рішення про Генплані.

Цікаво, що дозвільна документація на проект отримана тільки в липні 2019 року, а там вже щосили йде будівництво.

Крім зазначених порушень, у багатостраждальній заплави є ще кілька критичних проблем. Земля, яку міська рада під керуванням соратників Карплюка розподілила під ЖК “Синергія Сіті” – це земля яка знаходиться за межею міста Ірпінь, а зміна меж міста вимагає рішення Верховної ради. Новий Генплан був потрібен саме для того, щоб “відрубати” ласі гектари.

Причина №1 – в самому Ірпені вільних ділянок для великих проектів вже не залишилося (при цьому місто продовжує позиціонуватися як “курортний” і “в лісі”). Причина №2 – інші проекти будівельної групи “Синергія” і інших компаній, підконтрольних Карплюку – будувалися за принципом піраміди. Тобто сьогоднішні недобудови в місті – неможливо добудувати за гроші, за які в них розпродані квартири. Тому потрібен був масштабний проект, з якого можна позакривати всі “дірки”. Більш того, ділянка, на який підрядник отримав “добро” від Держархбудінспекції – на публічній кадастрової карті позначений як “ведення підсобного сільського господарства”.

Крім того, непрямим підтвердженням, що будівництво на заплаві “дуже потрібне”, є сума хабара, яку нібито заніс Карплюк чолі ДАБІ Сергію Кузьміну, склала $ 1 млн.

Наразі,  з достовірного  джерела, стало  відомо,   що  на будівництво  житлового комплексу  “Синергія  Сіті”  накладено  арешт.  Жодна рекламна  кампанія  не  нівелює  того,  що в Ірпені  Оверко та Карплюк  намагалися  ошукати чергових   інвесторів  та  “зрубати”  на  людях  якомога  більше  коштів.

З вищесказаного  зрозуміло,  що “Синергія Сіті”  надзвичайно ризикова інвестиція,   яка, однозначно, залишить  людей  без  житла  та  коштів  а сам  проєкт ризикує  повторити  долю “Благодатного”, інвестори якого  марно  обивають  владні пороги.

Можливо,  FEDORIV Hub,  придумуючи  слоган “Наважся на втечу” , мали на увазі самого  Оверка, якому  доведеться  потім ховатися від   ошуканих  ним  людей.

 

Марина  Кровницька