Coca-Cola, IKEA та інші бренди об’єдналися для боротьби з пластиковим забрудненням

Низка світових брендів закликала до глобальної угоди щодо боротьби із пластиковим забрудненням. Серед учасників – The Coca-Cola Company, Unilever, IKEA, Nestle, Starbucks, Pepsico, L’Oreal, H&M Group та Danone.

Загалом спільну заяву підписали понад 70 компаній. Вони прагнуть докласти максимум зусиль, аби вирішити проблему забруднення пластиком.

Чому це важливо ?

Незабаром відбудеться сесія Асамблеї ООН з навколишнього середовища UNEA 5.2, де зберуться національні уряди. Так, міжнародна спільнота отримає можливість ухвалити важливі рішення щодо боротьби із забрудненням пластиком.

У заяві йдеться, що наразі укладання амбітного договору є критично важливим. Документ сприятиме співпраці для системних рішень і прискорюватиме перехід до економіки замкнутого циклу в усьому світі. Ба більше, UNEA 5.2 — це вирішальний і найсприятливіший момент, щоб змінити ситуацію із глобальною кризою пластикового забруднення, тож світ не може дозволити собі це пропустити.

Про що ще мовиться у заяві

  • заклик визнати, що проблема пластикового забруднення призводить до значних негативних наслідків для довкілля, суспільства та економіки;
  • заклик до цілісної та скоординованої міжнародної відповіді, спрямованої на усунення проблеми у її джерелі;
  • заклик визнати, що економіка замкнутого циклу сприятиме зусиллям по боротьбі зі зміною клімату та втратою біорізноманіття, при цьому, спостерігатимуться позитивні соціальні та економічні наслідки.

Джерело: https://trends.24tv.ua