Данілов заявив, що українська судова влада «не менш небезпечна, ніж олігархи»: Верховний Суд відповів мемом

Секретар Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що судова влада в Україні є небезпечною. У Верховному Суді відповіли на це відомим мемом.

Так, в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» Данілов назвав судову владу України «корпорацією» та заявив, що вона несе не меншу загрозу, ніж олігархи. «Судова корпорація зі своїми правилами й взаємовідносинами не менш небезпечна для нашої країни, ніж олігархи. Вони будь-яке питання можуть відкласти, перенести, підняти, прискорити, уповільнити. І вони до цього ставляться філософськи, вони так бачать», – заявив Данілов.

Крім того, секретар РНБО зазначив, що в Україні відсутній аналіз прийняття судових рішень.

Верховний Cуд відреагував на критику Данілова відомим мемом і наголосив, що незмінно захищає верховенство права, демократію та права людини. «Верховний Суд учергове нагадує, що будь-який орган державної влади або посадова особа, які публічно та безпідставно критикують судову владу, свідомо підривають основи державності, порушують принцип розподілу державної влади та нівелюють щоденні зусилля тисяч суддів у відновленні порушених прав і свобод людини та громадянина», – йдеться у повідомленні.

 

Джерело: bykvu.com