Фатальну сукню помічниці екс-заступника міністра освіти продали з аукціону

Відверту сукню помічниці екс-заступника міністра освіти Гарбарука, яка коштувала чиновнику посади, продали на благодійному аукціоні. Про це повідомив у фейсбуці організатор аукціону Артем Нікіфоров. Переможець аукціону – Євген Лосовський зі ставкою 1000 дол. (27224 грн). Він погодився перерахувати ці кошти прямо Херсонській клінічній лікарні ім. Е. Карабелеша. Нікіфоров також вирішив додати від себе 10 000 грн на потреби лікарні, адже саме там урятували його 80-річну бабусю.Платье приобрели за 1 тысяч долларов / фото Facebook Артема Никифорова

Новий власник сукні розповів, що залишить його на згадку, щоб надалі показати своїм дітям, коли ті питатимуть, «куди рухалася Україна у 2021 році».

Нагадаємо, візит делегації Міносвіти до Львова викликав резонанс у мережі, де поширилися фотографії помічниці заступника міністра у дуже відвертому вбранні. Раніше уряд відправив у відставку заступника міністра освіти та науки Ігоря Гарбарука, про що свідчить розпорядження на сайті Кабміну. Гарбарук сам написав заяву про відставку після візиту до Львова та спільного фото разом зі своєю помічницею, одягненою у відверту сукню.
Джерело: https://u-news.com.ua/