Гроші на вибори, елітні будинки, автівки та … помічниця Ярослава Москаленка — пранкер Джокер опублікував чергову порцію листування екс-нардепа Микитася

Пранкер Джокер опублікував у своєму телеграм-каналі листування колишнього народного депутата з групи “Воля народу” і скандального забудовника Максима Микитася з директором «Укрбуду» Олегом Майбородою. У переписці йдеться про купівлю автівки для Микитася, робочі моменти в сфері будівництва, сварку через «вкрадені гроші» та інші нюанси “бізнесу”.

Окрім того, з переписки стає зрозуміло, які шалені гроші витрачалися колишнім нардепом на вибори, елітні будинки, автомобілі та платню “потрібним людям”.

ДОВІДКОВО:

Максим Микитась з червня 2010 до серпня 2016 року був керівником державної будівельної компанії “Укрбуд”. На виборах до Верховної Ради у липні 2016-го пройшов самовисуванцем за одномандатним виборчим округом №206 (Чернігівська область). Набрав 31,45 % голосів. 19 вересня 2017-го — увійшов в депутатську групу «Воля народу», яка через недостатню кількість членів перебувала на межі розпуску. Керівником цієї депутатської групи був Ярослав Москаленко, якого у 2016-2018 роках (коли головою ОДА був протеже Москаленка – Олександр Горган) називали “неофіційним господарем Київщини”. Є інформація, що Москаленко має свій “інтерес” у бізнесових проектах Микитася. У переписці Микитася та Майбороди, окрім всього, фігурують контакти помічниці Москаленка.

22 жовтня 2019 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду арештувала екснардепа і забудовника Максима Микитася. Його підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії на суму понад 81 мільйон гривень.У 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС, пізніше реорганізоване в Нацгвардію, та компанія-забудовник (Микитась — ред.) уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали збудувати житловий комплекс. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.
У 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, який та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва, біля станції метро “Червоний хутір”.

Ось лише кілька сторінок з переписки колишнього нардепа, опублікованих Джокером у своєму телеграм-каналі: