Ілон Маск готовий продати акції Tesla, щоб урятувати людство від голоду

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск відповів директору Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН Девіду Біслі, який нещодавно попросив у найбагатшої людини у світ 6 мільярдів доларів на боротьбу з голодом.

Про це директор фонду заявив у інтерв’ю CNN 26 жовтня. Тоді він сказав, що мільярдерам таким, як Ілон Маск і Джефф Безос, варто підтримати організацію хоча б одноразово. У відповідь Маск заявив, що готовий продати частину своїх акцій Tesla, якщо ВПП привселюдно розповість, як це допоможе врятувати людство з голоду.

У своєму твітері Девід Біслі опублікував повідомлення наступного змісту: «Цього року 42 мільйони людей перебувають на межі голоду. Безпрецедентна глобальна криза, викликана Covid. Голод, дестабілізація націй та масова міграція – ось що станеться, якщо ми не відреагуємо. @elonmusk, ви тільки вчора заробили 6 мільярдів доларів – рівно стільки потрібно, щоб запобігти катастрофі! Будь ласка, допоможіть!»

Дещо згодом директор ВПП уточнив, що 6 мільярдів доларів не розв’яжуть проблему голоду у світі, але вони точно допоможуть покращити ситуацію з геополітичною нестабільністю, масовими міграціями та дозволять врятувати життя 42 мільйони людей.

Повний текст публікації Ілона Маска: «Якщо ВПП зможе точно описати у цій гілці Twitter, як 6 мільярдів доларів розв’яжуть проблему голоду у світі, я продам акції Tesla прямо зараз і зроблю це. Але це має бути докладний звіт із відкритим вихідним кодом, щоб громадськість точно бачила, як витрачаються гроші».

Нещодавно статки глави SpaceX, Tesla та кількох інших компаній, сягнули 302 мільярдів доларів. Це зробило Ілона Маска найбагатшою людиною в історії за увесь час існування рейтингу Forbes. Аналітики Morgan Stanley прогнозують, що статки Маска невдовзі перетнуть позначку у трильйон доларів.

 

tech.24tv.ua