Мер Ірпеня взяв кредит на 440 мільйонів на соціальну інфраструктуру

8 років тому Олександр Маркушин для отримання споживчого кредиту надав підроблену довідку про доходи. Державний Укрексімбанк повідомив, що уклав угоду з Ірпінською міською радою щодо надання кредитних коштів у розмірі 440 млн гривень, передає Погляд. Строк використання кредитної лінії становитиме до 60 місяців, вибірка коштів здійснюватиметься протягом 2022 та 2023 років.

Про це йдеться на сайті АТ «Укрексімбанк». Водночас представники громадськості стурбовані ситуацією, адже коштів у громаді не вистачає. У соцмережах вони зазначають, що раніше “крали гроші сусідніх громад, як приклад Гостомель, який платив понад 100 млн на рік у бюджет Ірпеня, йому назад кошти не вертали, а потім Гостомель відділився. Красти вже нічого, забудовники податки не платять, бізнесів в Ірпені нових немає”. Тому, на їхню думку, “…міська влада вирішила взяти кредит «на школу», який, можливо піде не за призначенням”. Варто зазначити, що у цій схемі, впевнена громадскість, замішаний кум міського голови Андрій Клочко.

Нагадаємо, що згідно з архівами Міністерства внутрішніх справ, 01.08.2013 до Солом’янського РУГУ МВС надійшли документи про можливі неправомірні дії Олександра Маркушина. Заявник, представник ТОВ «Вердікт фінанс», стверджував, що Олександр Маркушин для отримання споживчого кредиту надав підроблену довідку про доходи. Тож у який спосіб цього разу Ірпінська міська рада отримала кредитні кошти, дізнаємося згодом.