На хабарі за дерибан землі Гостомеля «взяли на гарячому» помічника та зятя Прилипка

Що таке не щастить і як з тим боротися? Напевно, саме так подумав мер Гостомеля, коли дізнався, що сьогодні його помічника та зятя «зловили на гарячому» при отриманні хабара у розмірі 290 тисяч доларів за дерибан Гостомельської землі. І все це замість того, щоб подумати, як викорінити із себе дух збагачення та тягу до корупції, адже сам очільник селища, який у 2019 році розповідав журналістам, що не хоче брати участь у дерибані та відмиванні коштів для Ірпінської міської ради, успішно проповідує і покриває таке у Гостомельській селищній раді. Нагадаємо, що йому теж нещодавно вручили підозру про корупцію, мова про землі Міноборони, які знаходяться у Гостомелі.

Як повідомляє Ірпінський Вісник, помічник Прилипка Міщанин В. та зять Скуратівський Р., зловживаючи посадовими обов’язками, вимагали від місцевого приватного підприємця хабар в особливо великих розмірах за передачу у його власність ділянки на території ОТГ розміром 1,2 га.

У зв’язку з цим, вищевказаним особам на початку листопада було передано 10 тисяч доларів декілька днів тому, а сьогодні вони мали отримати другу частину у розмірі 290 тисяч доларів. Під час передачі посадовців і «застукали».

Наразі проводяться першочергові слідчі дії та обшуки за місцями роботи та проживання фігурантів.