Нардеп Василевська-Смаглюк звинуватила екс-прокурора Пацкана в незаконній забудові в Бучі

Народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк звинувачує колишнього прокурора Ірпеня Мирослава Пацкана і його брата, голову Рахункової палати Валерія Пацкана, в незаконному будівництві в Бучі.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, політик ініціювала обговорення сумнівного будівництва під час зустрічі з керівником Київської обласної поліції Андрієм непобутових, його заступником Сергієм Рикуном і керівником Ірпінської поліції Олегом Петренком.

“Ініціювала зустріч з очільником Київської обласної поліції Андрій Нєбитов, його заступником зі слідства Сергієм Рикуном та очільником Ірпінськоі поліції Олег Петренко з приводу сумнівних забудов у Бучі. Говорили про Кампу, ТОВ Споруда та ділянку біля дитячого табору «Променистий», яка належить Нацполіціі.
Вдячна поліції за миттєве реагування та конструктив.
По Кампі всі клопотання за надуманих причин завертала місцева прокуратура, на чолі з Улінцем. Улінця перевели в Бровари. Зараз там нова людина знайомиться з роботою і, сподіваюсь, працюватиме на благо людей, а не забудовників. Також сподіваюсь на те, що в Києво-Святошинського прокурора Дмитруня відбудеться розділення на дружбу і службу і він припинить поєднувати ці речі.
По Споруді домовились перевірити дозволи ДАБІ. Там, нагадаю, видані дозволи на приватне будівництво, яке раптом перетворюється в торгово-розважальний комплекс. Там, за моєі інформації, є інтереси колишнього прокурора Пацкана та його брата, голови Рахункової палати.
По забудові на місці реліктового лісу на ділянці, яка належить Нацполіції, звернула увагу Нєбитова, що фірма з якою є інвестиційна угода – Інвестбудкапітал- має всі ознаки фіктивності і пов’язана спільними телефонами та адресами зі скандальним забудовником Кампи Антоном Мирончуком та партнером Ярослава Москаленка Сергієм Ареф’євим. Тож угоду варто було б розірвати і, можливо, в тісній співпраці з владою Бучі знайти більш вдалу ділянку.” – пише Ольга.