Нардепа Ківу позбавили права на нагородну зброю

Народного обранця Іллю Ківу позбавили права на нагородну зброю, котру йому було видано у 2015 році. Про це повідомив у Facebook голова МВС Денис Монастирський.

«Сьогодні підписав наказ, яким позбавив права народного депутата Іллю Киву на нагородну зброю, яку йому було видано 2015 року. Кожен має пам’ятати, що зброя – це відповідальність. А мати нагородну зброю – це велика честь і ніхто не має права цю честь плюндрувати негідною поведінкою! Безпека громадян і честь держави – понад усе! Слава Україні», – повідомив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сьогодні о 6-й ранку в будинок до Ківи прийшли з обшуком правоохоронці. Сам нардеп заявив про «системне переслідування».

До цього 26 жовтня генпрокурор Ірина Венедиктова повідомила, що проти Ківи було порушено справу за фактом стрілянини з автомата.

Раніше Ківа виклав у соцмережі два відео. На одному він із автомата розстрілює портрет Степана Бандери. А на іншому заявляє, що він лідер антифашистського руху в Україні та засипає погрозами послідовників Бандери. Наприкінці ролика він стріляє з автомата та влаштовує феєрверк.