Нардепу Шахову, який “забув” про 13 квартир у києві та 115 га у передмісті, вручили підозру

Нардепу Шахову, який “забув” про 13 квартир у києві та 115 га у передмісті, вручили підозру. Про це йдеться у повідомленні НАБУ.

Зазначається, що 22 листопада 2021 року народному депутату України VIII та IX скликань повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік. Дії особи кваліфіковані за ч.2 ст.366-2 КК України, а підозру підписано Генеральним прокурором.

Слідство встановило, що депутат не вніс до декларації: 13 квартир у центрі Києва, вісім паркомісць, два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом загальною площею понад 2 тисячі квадратних метрів, 27 земельних ділянок загальною площею близько 115 га в Київській області, дачу, нежитлову нерухомість, два автомобілі, частки у низці компаній, доходи від продажу нерухомості.

Як зазначає радіо “Свобода”, мова йде про  про депутата з групи “Довіра” Сергія Шахова. Підозра Шахову була вручена в рамках кримінального провадження, яке в НАБУ розпочали після виходу розслідування «Схем» у квітні 2021 року. Журналісти з’ясували, що на цивільну дружину народного депутата Шахова записані котеджі під Києвом, квартири та паркомісця в центрі столиці, земельні ділянки і частки в статутних капіталах низки компаній, проте він не вказує в декларації ані її, ані зареєстровані на неї активи. Підозру Шахов отримав, прибувши до НАБУ.