Помер директор Будинку вчених у Львові, де відбулася “голодна туса”: медики не змогли його врятувати

У п’ятницю, 3 грудня, у Львові у віці 75 років помер директор Будинку вчених Роман Славітич. Медики протягом години проводили реанімаційні заходи, однак врятувати чоловіка не вдалося

Як повідомила пресслужба, йому стало погано у приміщенні Львівської міської ради, чоловікові запропонували води, але він знепритомнів. До приїзду швидкої працівники проводили серцево-легеневу реанімацію із застосуванням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, однак це не дало результатів.

Як повідомив у коментарі “Сегодня”, заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш, ймовірно, у Славітіча стався серцевий напад. Раніше він переніс два інфаркти, у серці стояв стент.


Нагадаємо, 29 листопада роботу Будинку вчених було призупинено. Відповідне рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, – відомий український блогер-мільйонник Олександр Заліско відсвяткував там свій день народження.

Окрім того, що на заході було порушено карантинні правила, він відбувся у День пам’яті жертв Голодомору. Скандальну еротичну вечірку вже охрестили “голодною блогерською тусою”. Ситуація викликала значний резонанс.

У гості до Заліска прийшли також блогери з кількатисячною чи навіть мільйонною аудиторією в соцмережі. Ведучим був Володимир Остапчук, співала Maruv. Одяг на вечірці був відвертим, а конкурси – пікантними. Коли відповідні кадри опинилися в соцмережах, де ними ділилися самі учасники вечірки, користувачі вибухнули обуренням.

Сам блогер зізнався, що про роковини трагедії забув, і попросив вибачення у всіх людей, яких образила його вечірка. У Будинку вчених, де відбулося святкування, запевняють, що про день жалоби теж забули.

 

Заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко зі свого боку повідомив, що Львів наразі живе в “червоній” зоні, яка має низку вимог, і їх необхідно дотримуватися. Посадовець також наголосив, що проводити такі заходи у День пам’яті жертв Голодоморів – низько.

“Ми можемо аналізувати, як про цю ситуацію говорять львів’яни та всі, хто дізнався про це. Я думаю, тут в усіх одна позиція: такі речі не мають права відбуватися в сьогоднішній час”, – додав Москаленко.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 27 листопада померла заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій – їй було лише 48 років. Останні півтора року жінка боролася з важкою хворобою.
  • 29 листопада у Росії у віці 72 років помер відомий радянський мультиплікатор Костянтин Романенко. Йому раптово стало погано на дачі у селі Труфанівка (Московська область). Романенко найбільш відомий завдяки мультфільмам про кота Леопольда.

Джрело: OBOZREVATEL