Президент ФК «Рух» образив Усика и Ломаченко

Скандально відомий львівський підприємець та президент ФК «Рух» Григорій Козловський публічно привітав Дениса Беринчика з перемогою у бою проти Іси Чанієва. Він назвав його справжнім козаком, а ось ще двох відомих представників українського боксу Козловський назвав «гопниками» та «ватниками», не називаючи імен. Але й так було зрозуміло, що йшлося про Василя Ломаченка та Олександра Вусика.

Григорій Козловський відреагував на вчорашню перемогу Берінчика над своїм суперником – Ісою Чанієвим із Росії. У своєму коментарі він назвав боксера козаком та красенем.

Але Козловський не зумів обійти своєю увагою ще двох відомих українських боксерів. Без вказівки їхніх імен він порівняв із ними Берінчика, і перевага була не на їхньому боці. Йдеться про Ломаченка та Усіка, яких Козловський назвав «ватниками» та «московськими гопниками».

Справа в тому, що минулого року ці спортсмени взяли участь у зйомках фільму разом із митрополитом Російської православної церкви в Україні Онуфрієм. У ньому боксери дали коментарі на теми націоналізму та патріотизму, а також розповіли про свої стосунки з близькими та друзями, які проживають на території РФ.

Зокрема, Ломаченко запевнив, що через політичні розбіжності він не має наміру розривати дружні стосунки з росіянами. Обидва боксери вже потрапили до бази «Миротворця» через своє заперечення російської агресії на території України.

Ні Ломаченко, ні Усик поки що ніяк не прокоментували слова Козловського.

Джерело : https://prsport.net