Рейтинг машин, які цікавлять крадіїв

В Україні за перше півріччя цього року кількість викрадених автомобілів зменшилася. При цьому, шанси знайти викрадений транспортний засіб усе одно залишаються близько 50 %.

Про це повідомило Аuto.24 з посиланням на дані Нацполіції України.

За даними правоохоронців, у 2020 році було вкрадено було 4 522 автомобілі, а за перше півріччя 2021-го зафіксували 1 475 крадіжок. З усіх випадків розкривається приблизно половина таких злочинів.

У 2020 році лідером за кількістю крадіжок авто були:

 • Київ та область – 52 %,
 • Харківщина – 8,91 %,
 • Одещина та Львівщина – 6,92 %.

За результатами першого півріччя 2021 року лідером став Харків – 51,4 % крадіжок авто, а Київ опустився на четверте місце.

За даними Нацполіції та страхових фірм, у 2020 році крадіїв найбільше цікавили автомобілі таких марок:

 1. Toyota
 2. Lexus
 3. Hyundai
 4. Kia
 5. Mazda
 6. Honda
 7. BMW
 8. Land Rover
 9. Porsche
 10. Audi

Крадіїв цікавили такі моделі:

 1. Toyota Land Cruiser
 2. Toyota Camry
 3. Toyota RAV4
 4. Lexus LX
 5. Hyundai Tucson
 6. Kia Optima
 7. Kia Rio
 8. Range Rover
 9. Audi Q7
 10. Volkswagen Tiguan

Окрім вказаних марок автомобілів крадії у пошуках “легкого” заробітку не гребують і іншими: від найдорожчих до найдешевших. Адже на ринку є й ті, хто розбирає авто на запчастини і реалізує їх по досить солідним цінам. Окрім того, викрадачі навіть примудряються “перепродати” авто людині, яка від цієї ж крадіжки постраждала.

Раніше ми повідомляли про викрадення авто:

 • У Києві, на спеціальну лінію поліції надійшло повідомлення від водія таксі, що у нього викрали автомобіль на вулиці Набережно-Корчуватська. Клієнт викликав таксі і попросив водія почекати товариша. Водій вийшов з машини на декілька хвилин, а пасажир скористався цим. Він вистрибнув з авто, штовхнув водія, сів за кермо і поїхав у невідомому напрямку.
 • У Києві чоловік здійснив викрадення автомобіля. Йому не вистачало грошей на проїзд і він не вигадав нічого кращого, як вкрасти авто.
 • Близько опівночі в одному із сіл Львіського району викрали автомобіль з подвір’я власника.

Джерело: https://novyny.live