СБУ ліквідувала організоване злочинне угруповання, яке займалося збутом важких наркотиків

СБУ знешкодила організоване злочинне угруповання, яке займалося збутом важких наркотиків у різних регіонах України. У ході спецоперації у Києві та Черкаській області затримано 8 зловмисників – лідерів та активних учасників групи.

Вони спеціалізувалися з продажу оптових партій особливо небезпечного наркотику – метадону. “Товар” отримували від своїх спільників з-за кордону.

За попередніми даними, щомісячний “прибуток” ділків склав понад 1 мільйон гривень.

Встановлено, що учасники угруповання збували наркотики через власну міжрегіональну мережу дилерів. Крім того, використовували систему так званих закладок.

Своїх клієнтів зловмисники підшукували на спеціально створених інтернет-платформах, а також представників кримінальних кіл.

Гроші від замовників “продукції” ділки отримували на банківські картки, оформлені на підставних осіб.

Правоохоронці задокументували кілька фактів збуту зловмисниками метадону.

Після збуту чергової партії наркотиків правоохоронці провели обшуки за місцями знаходження організаторів та учасників групи у столичному регіоні, а також в Уманському районі Черкаської області та виявили:

підготовлену до збуту партію метадону,
засоби зв’язку з доказами протиправної діяльності,
гроші, одержані злочинним шляхом.

Наразі всім затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання судом запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Операцію з викриття та затримання зловмисників проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно з Національною поліцією при процесуальному керівництві Дарницької окружної прокуратури м. Києва.

Джерело:https://internetua.com/;