Сергій Лещенко прокоментував відео, де він нюхає «ймовірно, кокс»

Колишній член наглядової ради «Укрзалізниці» та нардеп VIII скликання Сергій Лещенко зреагував на поширений в мережі відеозапис, на якому зафільмовано, як нібито він вживає наркотики. Про це повідомляють Букви.

Ввечері понеділка, 22 листопада, в мережі розповсюдили відеоролик, де людина, схожа на Лещенка, через трубку нюхає невідому речовину. Букви звернулися до Сергія Лещенка за коментарем, утім він у відповідь надіслав свій допис в соцмережі, де прокоментував відповідний ролик.

Він звернув увагу на кілька нестикувань. Зокрема, ролик було підписано словами «Червень 2021. Далі буде», а людина на відео тепло вдягнена. Також він акцентував, що ніколи не знімає обручку, а людина в кадрі її не має.

«Шок! Сенсація! На анонімних телеграм-каналах вийшло відео, де я щось нюхаю, імовірно, кокс. Із цього приводу маю декілька питань та зауважень: Перше. Чому це вийшло на анонімних телеграм-канал, а не у «Свободі Слова Савіка Шустера» на ТРК «Україна»? Демократія так демократія. Друге. Якщо підписуєте, що це червень, то одягайте мене у футболку або сорочку, а не у шерстяний піджак та шерстяну світлу водолазку. Я їх ношу в холода. Третє. Домалюйте ще обручку на правій руці. Я її ніколи не знімаю, а на «відео» чомусь немає. Четверте. Підтверджую, що найкращий кокс із Авдіівського коксохіма Ріната Ахметова», — заявив Лещенко.