Скандал навколо ЖК “Синергія Сіті” Оверко замовчує проблеми з ЖК

В Ірпені місцева прокуратура домоглася визнання незаконним будівництво ЖК “Синергія Сіті”
Директор компанії “Синергія”, яка є забудовником скандального житлового комплексу “Синергія Сіті” в Ірпені Ігор Оверко довго  замовчував перед інвесторами проблеми в ЖК. Такий висновок можна зробити після публікації рішення Ірпінського міського суду про арешт за позовом місцевої прокуратури ділянки, на якому має проводитися нібито незаконне будівництво.

Нагадаємо, минулого тижня Оверко і компанія Синергія опублікували відео, на якому забудовник намагається спростувати інформацію про нібито наявність проблем в ЖК “Синергія Сіті”. Йдеться, зокрема, про нібито несплату компанією податків і можливий арешт землі під майбутнім жілкомплексом, а також про ймовірне знесення нібито незаконно побудованого житла. Однак, згідно з позовом прокуратури, ЖК будується нібито в порушення Генерального плану Ірпеня. Крім того, рішення суду про арешт ділянки свідчить, що Оверко, а також його оточення могли знати про проблеми, з якими зіткнуться їх інвестори.

Очевидно, що проблеми забудовників з оточення екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка збіглися з поразкою чиновника на виборах до Верховної Ради на 95-му окрузі. З цим можна зв’язати, наприклад, арешт ділянки під знесеним військкоматом, де повинен був зводити свої висотки місцевий забудовник Олександр Пікулик. Також можна згадати арешт будівельного крана на ЖК “Центральний-2” після замовчування нещасного випадку з одним з працівників на будмайданчику.

Як стало відомо днями, Володимир Карплюк створює в Ірпені ще одну зону ризику – міська рада передала під забудову ділянку під Ірпінським міським судом. Передача могла статися в помсту за рішення по військкомату та інших рішень, що виносяться не на його користь. Інвестори цього майбу