У «Борисполі» потрапив в аварію літак футбольного клубу «Шахтар»

Літак, що використовує футбольний клуб «Шахтар», зазнав ушкодження в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомила прес-служба авіакомпанії SkyUp в коментарі виданню Українська правда.

У понеділок в мережі з’явилися фото літака в кольорах донецького клубу із пошкодженням, яке він отримав внаслідок зіткнення.

Інцидент стався 28 листопада о 09:19. В авіакомпанії пояснили, що на борту планувався звичайний пасажирський авіапереліт.

«Літак авіакомпанії SkyUp UR-SQE, який пофарбований у ліврею ФК «Шахтар», використовується футбольним клубом під час виїзних матчів. У вільний від обслуговування футбольної команди час, він здійснює пасажирські авіаперевезення. Під час підготовки літака до здійснення рейсу PQ-401 з Києва до Єревану, повітряне судно зачепив навантажувач. Внаслідок інциденту був пошкоджений вхідний направляючий пристрій двигуна. Тому для виконання рейсу задіяли інший літак авіакомпанії, а сам борт в лівреї футбольного клубу наразі знаходиться на технічному обслуговуванні».

За фактом цього інциденту служба контролю безпеки польотів ДП МА «Бориспіль» поінформувала Державну Авіаційну Службу України (відповідно до вимог чинної нормативної бази). Представники компаній-учасників події встановлюють усі обставини інциденту.