Карплюк та Мирончук поділили владу в Ірпені

Запеклі політичні ігри та протистояння давно уже стали  звичними  для міста Ірпінь. Тут не діє  загальнонаціональна  політична ідеологія, а діють свої правила, визначені ключовими фігурами цього міста. Так, скандальновідомий  ексмер Володимир Карплюк  та не менш скандальний  забудовник Антон Мирончук вкотре розділили владу в Ірпені та задали подальший  вектор розвитку  міста.

25 жовтня 2020 року відбулися місцеві вибори, на яких впевнену перемогу у політичних перегонах  здобула  команда  Володимира Карплюка “Нові обличчя”, яка завела в Ірпінську міську раду 14 новообраних депутатів та Голову Ірпінської ОТГ Олександра МаркушинаОперация “коронавирус”: фарс и клоунада, что ждет жителей Ирпеня при заражении? Интервью с очевидцем и анализ ситуации в городе.

Нагадаємо, що Володимир Карплюк давно уже “править”  містом через своїх депутатів, при цьому, не залишаючись офіційно при владі. Саме Карплюк  задає основні тенденції життєдіяльності міста та керує абсолютно всіма  його процесами.

Разом з тим, не менш важливою особою  у  владі  є відомий скандальний забудовник, один з основоположників партії “Нові обличчя”  Антон Мирончук. Базуючись на дружбі і співпраці з Володимиром Карплюком, Мирончук успішно забудовував  місто  та  комплекс за комплексом зводив нові висотки та розвивав  свою бізнес-імперію, в яку входить будівельна компанія  “Орлан-Інвест Груп”.

Але у 2019 році між Карплюком та Мирончуком пробігла “чорна кішка”, яка розділила бізнес-партнерів та розв’язала політичну війну між ними, що позначилось на будівельномі  бізнесі  Мирончука. Саме тою “Чорною кішкою”, яка розділила  Мирончука і Карплюка, стала політчина  партія  “Слуга народу”, яку Мирончук підтримав на парламентських  виборах.  Мирончук  був  одним із  кураторів “Слуги народу” в Ірпені і  протягував  до влади,  тепер уже народного депутата від фракції “Слуга народу”, Олександра Горобця.

Поставивши все  на “президентську  партію”, Мирончук все більше розв’язував війну між політичними осередками у  місті, але його  ставка так і не  спрацювала. Горобець не  навів лад в Ірпені і  практично не займається регіоном, відстоюючи  лише  власні інтереси.  Саме тому, на виборах до Ірпінської міської ради, Мирончук робить другу спробу із “Слугою народу” і проводить своїх  депутатів до важелів управління  містом.

Перед першою сесією Ірпінської міської ради Мирончук та Карплюк, заключивши “мирову”,  в ресторані “Шкіпер” ділили владу  та  розділяли між собою посади, щоб закріпити владний  вплив на місто. Про це писав місцевий  активіст Олексій  Зіневич.

Уже на першій  сесії міської ради, Мирончук робить спробу поставити свого секретаря Ради Анжелу  Макеєву, відому спортсменку, чемпіонку та кандидатку в народні  депутати, яка не увінчується успіхом.  Макеєву підтримали 19 депутатів з 20 необхідних.

Але уже на другій сесії, депутати Ірпінської міської ради підтримують Анжелу Макеєву на посаду секретаря, чим  закріплюють позицію влади Антона Мирончука в Ірпені.

Анжела Макеєва – давня  подруга Мирончука, яку він спонсорував  та  підтримував. Мирончук  неодноразово  фінансував її     спортивні турніри та змагання.

 

Таким  чином, Карплюк та Мирончук, маючи дві ключові посади в Ірпінській міській  раді – мера та секретаря ради, розділили  контроль над містом.  Аналізуючи дану ситуацію, можна зробити  висновок, що  Мирончук продовжить  нахабно  забудовувати Ірпінь, а Карплюк і надалі  управлятиме  містом.

Наразі, з надійних джерел, стало відомо, що Антон Мирончук та Володимир Карплюк  другий  день поспіль  заливають перемогу у “Шкіпері” та  планують закріпити співпрацю на найближчі 5  років.