Все одно за що голосувати, аби двома руками: чому «політичний труп» Москаленко так за Коцюбинське переймається

Багаторічна історія Коцюбинського, що під Києвом, ось-ось мала закінчитися добре і в кінці пекельної боротьби, що триває роками, нарешті встановили б історичну справедливість.  Адже, за словами очільника селища Сергія Даніша, які він опублікував на своїй сторінці у Facebook, ним була зібрана низка юридичних документів та подана до Держгеокадастру для затвердження меж населеного пункту.

І коли до хеппі енду залишилося всього нічого, розпочалися договорняки, підкупи і змови. Влада Києва задіяла все і одразу, лиш би забрати у коцюбинців право на встановлення законних меж та спокійне життя. Столичні чиновники розповідають, що «Коцюбинське краде їхню землю», що «Коцюбинське незаконно розширює свої межі» та у зв’язку з цим ініціюють розгляд питання про скасування рішення щодо затвердження Схеми планування території Київської області. Саме на основі цього рішення Київоблради Бучанська районна рада ухвалила рішення про затвердження меж Коцюбинського.

Цю земельну аферу планує та організовує ключовий персонаж, депутат Ярослав Москаленко, більш відомий, як кнопкодав, який голосував двома руками за диктаторські закони 16 січня 2014 року, що і призвело до Революції Гідності.

Та чому ж він так переймається долею Коцюбинського? Відстоює інтереси людей? Чи йому, як «політичному трупові», все одно за що голосувати – чи то за дерибан області, чи то за диктаторські закони Януковича? Головне, аби двома руками?

Все просто, фігурант 6-ти антикорупційних розслідувань Москаленко, в інтересах столичних забудовників намагається пролобіювати передачу Києву і столичним забудовникам частину Коцюбинського та наплювати на територіальні інтереси Київської області.

А давайте пригадаймо, хто такий Якрослав Москаленко, щоб переконатися, що це дійсно так.

  • Ексрегіонал, що потрапив на обкладинку західних ЗМІ, як єдиний депутат, який двома руками (буквально) голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, що призвело до Революції Гідності.
  • З приходом Януковича з 2010 року працював першим заступником голови Київської ОДА.
  • З 2010 до 2012 року був депутатом Київської обласної ради від Партії регіонів.
  • У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від «Партії регіонів» як член “Партії регіонів”.
  • За інформацією “Вікіпедії”, Ярослав Москаленко – кнопкодав, прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання, фігурант шести антикорупційних розслідувань.
  • Активно підтримував Ольгу Матюшину, яка на сьогодні є фігурантом кількох кримінальних проваджень, наразі є підсудною.

У свою чергу, очільник Коцюбинського Сергій Даніш закликав інших депутатів Київоблради не підтримувати дерибанну ініціативу Москаленка та не дозволити екс-регіоналу продати землю коцюбинців столичним забудовникам.

«Як Коцюбинський селищний голова, від імені нашої громади я закликаю депутатів Київоблради не віддавати свій голос за дерибанну ініціативу Москаленка. Я, моя громада та Ви – одне ціле. І ми разом називаємося одним словом – Київщина!»