ЗМІ: Ірпінський депутат Іздебська передала до ДБР записи розмов з колегами по міськраді

Депутат Ірпінської міськради (“Європейська Солідарність”) Наталія Іздебська передала до Державного бюро розслідувань аудіо та відеозаписи розмов з керівником фракції “Батьківщина” Олександром Пікуліком, мером Ірпеня Олександром Маркушиним та головою партії “Нові особи” Карплюком. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах.

Цю інформацію також підтверджують у близькому оточенні Наталії Іздебської.

“Депутат Іздебська постійно записувала розмови із головою фракції “Батьківщина” Пікуліком. Справа в тому, що Пікулік неодноразово передавав Іздебській “заробітну плату” в “конверті” за голосування на користь стройбізнесу, це якраз забудова приватного сектору в Ірпені. При цьому Іздебська вела паралельні переговори з Маркушиним та Карплюком. Від Маркушина Іздебська вимагає призначити її заступником мера з гуманітарних питань, але так і не дочекалася цього. А від Пікуліка вона потребувала збільшення зарплати. Мовляв, треба годувати ще одного депутата із фракції ЄС Тимура Нагалевського. Згодом усі три місцеві політики не змогли повною мірою задовольнити апетити Іздебської і вона передала записи розмов правоохоронцям”, – повідомило джерело в оточенні депутата Наталії Іздебської.

Як відомо, Наталія Іздебська з “ЄС” голосувала за питання на користь групи будівельних компаній депутатів від “Батьківщини”.

Джерело: Антикор